O nas

W wielu rodzinach oglądanie bajek dla dzieci to codzienny rytuał. Opowiadania dają poczucie bezpieczeństwa, pobudzają wyobraźnię i prowadzą do wspaniałych marzeń. Na tej stronie znajdziesz historie, które pomogą Twojemu dziecku, odkryć piękno otaczającego je świata.

Odtwórz wideo

Więcej niż tylko bajki...

Każda historia ma charakter edukacyjny, a jednocześnie kojący i opiekuńczy. Nie czekaj dłużej i odkryj wraz z rodziną magiczny wszechświat, który będzie towarzyszył Twojemu dziecku w różnych fazach nauki. Daj się uwieść głosom profesjonalnych gawędziarzy, którzy sprawią, że każdą przygodę przeżyjecie z poczuciem, że właśnie jesteście w samym środku akcji.

 

W programie niezwykłe przygody, magia i emocje!

Jesteśmy tu dla Was

Nasza kolekcja najpiękniejszych bajek dla dzieci stale się powiększa, a nowe historyjki i dobranocki są regularnie dodawane. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi, gdybyś odsłuchał nasze bajki i zapewnił słodkie sny swojemu maleństwu. Znajdziesz tu również kreatywne pomysły na rozrywkę dla dzieci oraz naszego bloga dla rodziców. W nim dzielimy się wskazówkami dotyczącymi na przykład pomysłów na zabawę.

Zapraszamy do udostępnienia naszej strony znajomym lub krewnym. Jeśli masz jakieś pytania lub pomysły, daj nam znać. Niezależnie od tego, czy jest to artykuł na blogu, bajka na dobranoc czy nauka alfabetu – czekamy na wiadomość od Ciebie!

dzieci1